logotype
...
м. Київ, вул. Райдужна, 13
Відбілювання зубів

Відбілювання зубів.

Відбілювання (проводиться тільки після зняття зубних відкладень) - кабінетне відбілювання (в кріслі у лікаря стоматолога 1,5-2 г .; домашнє - (після кабінетного відбілювання для отримання і підтримки більш світлого відтінку, використовуються індивідуальні капи).Вперше методика була описана в 1877 році, це було відбілювання зубів за допомогою гіпохлориду кальцію, а в 1884 році була запропонована нова методика - відбілювання зубної емалі перекисом водню. Сучасні методики стають вельми і вельми популярними. У нашій країні найбільший розвиток отримала система домашнього відбілювання. Методика апаратного відбілювання, що з'явилася порівняно недавно, дозволяє домогтися чудового естетичного ефекту. Домашня методика проводиться під контролем лікаря шляхом виготовлення індивідуальних назубних кап, застосовуються також стандартні капи, які не потребують контролю з боку стоматолога. Професійне відбілювання проводиться в умовах стоматологічного кабінету. Підрозділяється на вітальне відбілювання, тобто зовнішнє (некоронкове) і девітальне (внутрішньокоронкове).

Основні відмінності домашнього та професійного відбілювання:

1. Концентрація відбілюючого агента домашньої методики становить 10 - 15%, професійного - 30 - 35%.

2. При домашньому відбілюванні час носіння кап становить 2-3 тижні, при професійному - буває досить одного відвідування стоматолога.

3. Ізоляція ясенного краю при домашньому відбілюванні вимагає виготовлення спеціальних кап, при професійному передбачений спеціальний світлотверднучий бар'єр.

4. У професійному відбілюванні досягається більш високий і стійкий ефект, завдяки застосуванню додаткового фізичного активуючого відбілюючого агент-фактора у вигляді лазера, світла, УФ, тепла, галогенового випромінювання.

Відбілювання зубів є хімічним процесом окислення органічних сполук. Окислююча здатність перекису водню полягає в тому, що вона розпадається на вільний радикал кисню і воду. Таким чином, при проникненні перекису водню в поверхневі шари дентину та емалі відбувається відбілювання зубів. Органічна речовина окислюється в просторі між неорганічними кристалами, які утворюють солі емалі. Темна пігментація зубної емалі обумовлена складними молекулярними сполуками, які містять карбонові кільця. У процесі відбілювання відбувається розрив цих кілець і перетворення сполуки в світліший лінійний ланцюг. Карбонові кільця перетворюються в безбарвні гидрооксильні групи, в результаті емаль світлішає.

В яких випадках застосовують відбілювання? В відбілюванні потребують тканини зубів, пофарбовані в результаті осаду на них різних барвників, які містять такі продукти, як чай, кава, червоне вино, тютюн та інші. Легко піддаються відбілюванню вікові зміни кольору, зубні відкладення, пігментні нальоти, жовте і коричневе забарвлення. Скрутним є відбілювання зубів при вродженій зміні кольору, високій прозорості тканин, сірому забарвленні, а також забарвленні оголеного дентину з внутрішньої сторони. З зубними відкладеннями борються за допомогою професійної гігієни, содового піскоструминного апарату та ультразвукового наконечника скалер.

Чи є протипоказання до відбілювання? Існує ряд протипоказань, при яких відбілювання зубів не рекомендується. До них відноситься захворювання на пародонтоз, карієс, пацієнтам, які носять брекети і тим, у кого на передніх зубах є пломби та штучні коронки, а також вагітним і дітям до 16 років. При відбілюванні перекисними сполуками слід дотримуватися заходів безпеки. Слизова оболонка порожнини рота повинна бути надійно ізольована, не повинно бути дефектів твердих тканин зубів, в тому числі каріозних порожнин. Тривалість дії гелів та температури повинні бути максимально занижені.

При проведенні домашньої процедури слід пам'ятати, що може підвищитися чутливість зубів при попаданні гелю в тріщини емалі, каріозні порожнини, клиновидні дефекти. При підтіканні гелю може бути подразнення слизової поверхні ясен, а при ковтанні гелю - подразнення слизової горла, можуть виникнути алергічні реакції. Процедура відбілювання в нашій клініці «Инкодент» дає стабільний ефект, ваші зуби збережуть білизну протягом тривалого часу, а сяюча білизною зубів посмішка буде радувати ваших близьких.


Послуги ціна
Відбілювання Magic Smile (Фотовідбілювання) 3000 грн.
Внутрішньокоронкове відбілювання 1 зуб. 400 грн.
Записатись на прийом
Ви можете обрати зручний для Вас час

зворотній дзвінок
Хочете, ми Вам передзвонимо?