logotype
...
м. Київ, вул. Райдужна, 13
Знімні протези

Найбільш сучасним та прогресивним методом відновлення зубного ряду на сьогоднішній день є імплантація. Але ми не рекомендуємо її своїм пацієнтам через безліч недоліків, властивих їй. По-перше, це серйозне хірургічне втручання. По-друге, перелік хронічних захворювань та кількість інших об'єктивних / суб'єктивних моментів, при яких протипоказаний цей метод, просто «зашкалює». По-третє, велика ймовірність невдалого результату операції, аж до відторгнення імплантату організмом (що завжди загрожує чималими фінансовими втратами, з огляду на вартість методу).

Надійною та якісною альтернативою є установка зубних протезів, яка добре апробована, дозволяє індивідуально підібрати вид протезів та спосіб протезування для будь-якого пацієнта, незалежно від поставлених перед стоматологом завдань. При цьому відбувається щадне втручання в структуру зубного ряду (на відміну від агресивної імплантації), за рахунок чого ймовірність ускладнень практично зведена до нуля.

Залежно від стану зубного ряду, індивідуальних особливостей пацієнта, розв'язуваних проблем лікар-стоматолог запропонує зубні протези з цілого арсеналу їх видів та типів.

Головний розподіл протезів відбувається за їх з'ємності або не з'ємності. Можливе також спільне застосування обох видів протезів - комбіноване протезування.

Потім протези поділяються на повні та часткові.

Наступний крок в класифікації - це види протезів (пластинчасті, бюгельні та ін.).

Закінчується перелік типових рішень різноманіттям матеріалів, що застосовуються для виготовлення протезів.

Зупинимося на особливостях та показаннях до застосування різних зубних протезів докладніше ...


Знімні види протезів дозволяють знімати їх при необхідності в будь-який час, їх не обов'язково знімати під час сну і прийняття їжі. Сучасна стоматологія може впевнено гарантувати надійність, міцність, естетичність даних конструкцій, що дозволяють вирішувати широке коло проблем із зубами та повністю виконувати функції природних зубів. Найбільш затребувані у людей старшого віку. У кількісному значенні мають повне превалювання над незнімними протезами, особливо в Україні та країнах СНД (де людина зазвичай звикла звертатися до стоматолога тоді, коли практично вся «м'ясорубка» висипалася).

Розрізняють три групи знімних протезів:

пластинчасті;

бюгельні;

гнучкі.

Пластинчасті протези - напевно, найвідоміші: пам'ятаєте дідусів протез в склянці з водою? або вульгарне «покласти зуби на полицю»? Це про них ... Але про тих, «древніх» - зараз стоматологія пропонує цілком надійні та функціональні конструкції з сучасних матеріалів (причому дуже-дуже вигідні з фінансової точки зору). Але «в кожній бочці ...»: пластинчастий протез змусить миритися з деякими незручностями: для верхньої щелепи він матиме пластинку, що спирається на небо (невеликий дискомфорт), а для нижньої - кріплення спеціальними клеючими пастами або кремами. І все-таки краще пластинчастий, ніж імплантація.

Бюгельні протези - найпрогресивніша, надійна та зручна конструкція. Дещо дорогувата, правда. Але цей недолік з лишком компенсується масою переваг, серед яких досить згадати тільки про одну з них: жувальне навантаження рівномірно розподіляється на весь зубний ряд, а не тільки на ясна. При цьому основну «тяжкість» несуть на собі опорні зуби. А в поєднанні з шинуванням можна отримати майже «вічні зуби». Слід лише вибрати «правильного» фахівця. Бюгельні протези можна замовити з різними типами кріплень: на кламмерах (металеві гачки), аттачментах (спеціальні мікрозамки) або телескопічних коронках. Подробиці про бюгельні протези читайте тут.

Гнучкі протези - відносна новинка в практиці вітчизняних стоматологів. При їх виготовленні застосовуються полімерні матеріали (переважно - нейлон). Внаслідок своєї гнучкості та малої власної ваги надають невеликого тиску на ясна, не дратують їх (що, втім, властиво і бюгельним протезам). Основним же достоїнством гнучкого протеза можна назвати його установку без необхідності обточувати здорові зуби. Термін звикання приблизно такий же, як і у інших видів знімних протезів - близько 2-х тижнів. Мабуть, варто також відзначити непогану імітацію слизової оболонки рота. Недоліками є: зміна кольору з часом, погана фіксація на коротких зубах, неможливість коригування при втраті одного з опорних зубів.

Фахівці клініки «ІНКОДЕНТ» не в силах повернути природні зуби, але гарантують наступне:

протези будуть виглядати природно, їх практично не можна буде відрізнити від справжніх зубів;



Послуги ціна
Повний знімний протез +индивидуальная ложка + валик 7850 грн.
Повний знімний протез з індив. армуванням 7850 грн.
Частковий знімний протез 7850 грн.
Частковий знімний протез «Метелик» 3000 грн.
Частковий знімний протез на білих кламерах 7850 грн.
Частковий знімний протез біодентапласт нейлон 8850 грн.
Бюгельний протез на кламерах 13850 грн.
Безметаловий бюгельний протез 13850 грн.
Бюгельний протез на аттачментах 13850 грн.
Білий кламер 13850 грн.
Бюгельний протез з шинуючим елементом 13850 грн.
Частковий знімний протез «Метелик» нейлон 3500 грн.
Бюгельний протез на замках 13850 грн.
Акриловий протез ЧСП (білі кламери) 7850 грн.
Приварка зуба / Приварка зуба до нейлону 600/1200 грн.
Ремонт протеза акриловий 900 грн.
Перебазування протеза + відбиток 1500 грн.
Індивідуальна ложка 300 грн.
Заміна гумки на бюгельному протезі 500 грн.
Штампування з облицюванням 1100 грн.
Записатись на прийом
Ви можете обрати зручний для Вас час

зворотній дзвінок
Хочете, ми Вам передзвонимо?