logotype
...
м. Київ, вул. Райдужна, 13
Незнімні протези

Найбільш сучасним та прогресивним методом відновлення зубного ряду на сьогоднішній день є імплантація. Але ми не рекомендуємо її своїм пацієнтам через безліч недоліків, властивих їй. По-перше, це серйозне хірургічне втручання. По-друге, перелік хронічних захворювань та кількість інших об'єктивних / суб'єктивних моментів, при яких протипоказаний цей метод, просто «зашкалює». По-третє, велика ймовірність невдалого результату операції, аж до відторгнення імплантату організмом (що завжди загрожує чималими фінансовими втратами, з огляду на вартість методу).

Надійною та якісною альтернативою є установка зубних протезів, яка добре апробована, дозволяє індивідуально підібрати вид протезів та спосіб протезування для будь-якого пацієнта, незалежно від поставлених перед стоматологом завдань. При цьому відбувається щадне втручання в структуру зубного ряду (на відміну від агресивної імплантації), за рахунок чого ймовірність ускладнень практично зведена до нуля.

Залежно від стану зубного ряду, індивідуальних особливостей пацієнта, розв'язуваних проблем лікар-стоматолог запропонує зубні протези з цілого арсеналу їх видів та типів.

Головний розподіл протезів відбувається за їх з'ємності або не з'ємності. Можливе також спільне застосування обох видів протезів - комбіноване протезування.

Потім протези поділяються на повні та часткові.

Наступний крок в класифікації - це види протезів (пластинчасті, бюгельні та ін.).

Закінчується перелік типових рішень різноманіттям матеріалів, що застосовуються для виготовлення протезів.

Незнімні види протезів - це стоматологічні конструкції, які людина носить на зубах постійно. Зазвичай виконують функції заміщення втрачених зубів, але можуть застосовуватися і в косметичних цілях (для відновлення зовнішнього вигляду зуба). Найбільш поширені в молодому і зрілому віці, коли зубо-щелепна система не зазнала незворотних змін і має достатню кількість здорових міцних зубів для кріплення на них постійних конструкцій.


Основними їх видами є:

коронки;

мостовидні протези (мости);

вкладки і накладки;

вініри.

Коронки - застосовуються для захисту ослаблених зубів від подальшого руйнування, відновлення карієсного зуба, коли пломбування не застосовується, а також для корекції при зміні форми або забарвлення зуба. Виготовляються з пластмас, металів, кераміки та металокераміки (які мають високу міцність і зовнішній вигляд, який не відрізнити від природних зубів). Керамічні коронки теж естетичні, але дуже крихкі. Металеві помітні в роті, але відрізняються більш низькою ціною. Пластмасові коронки зараз практично не застосовують через низьку міцність, неможливості підібрати колір, який згодом ще й темніє). Якісна, правильно встановлена коронка має термін служби до 20-ти років.


Мостовидні протези - замінюють один або групу відсутніх зубів. На кінцях моста розташовані опори, між ними - штучні зуби. Кріпиться на здорові зуби, які є опорними для даного типу протеза. На опорні зуби попередньо одягаються коронки і закріплюються за допомогою стоматологічного цементу. У виготовленні застосовуються ті ж матеріали, що і для коронок.


Вкладки та накладки - ними протезують зуби, сильно пошкоджені карієсом які не можуть бути запломбовані. Тобто - це альтернатива звичайній пломбі. Зустрічаються переважно металеві, композитні, керамічні.


Вініри - надають естетичний зовнішній вигляд зруйнованим та непривабливо виглядаючим зубам. Являють собою тоненькі пластинки з порцеляни, кераміки, композитних матеріалів, які закривають фронтальну частину зуба. Застосовуються для швидкого приховування різних дефектів зуба.

Останні два типи протезів відносяться до категорії мікро-протезування.

Послуги ціна
Металокерамічна вкладка 1000 грн.
Лита вкладка КХС 800 грн.
Лита вкладка КХС (розбірна) 900 грн.
Суцільнолита коронка 1300 грн.
Металокерамічна коронка 2700 грн.
Металокерамічна коронка на плечі (нікель) 2800 грн.
Коронка на імпланті (Німеччина, Швейцарія) 3200 грн.
Обробка зуба під МК 50 грн.
Вінір 1 од. 7000 грн.
Керамічна вкладка 6500 грн.
Безметалева коронка на оксиді цирконію 6500 грн.
Кераміка на золоті 1000 евро грн.
Зняття коронки 200 грн.
Фіксація коронки Fudji 450 грн.
Фіксація на цемент подвійного затвердіння 550 грн.
Фіксація коронки Breeze 450 грн.
Фіксація тимчасової коронки 100 грн.
Тимчасова коронка (в клініці) 300 грн.
Тимчасова коронка (в лабораторії) 600 грн.
Тимчасова коронка на імплант 600 грн.
Тимчасовий ковпачок 50 грн.
Воскове моделювання WAX-AP (за од.) 1000 грн.
Фікс. коронки після розцементіровки 450 грн.
Лапка на м/к 400 грн.
Вкладка з керамічним покриттям 4000 грн.
Записатись на прийом
Ви можете обрати зручний для Вас час

зворотній дзвінок
Хочете, ми Вам передзвонимо?