Розберемося в питанні, що ж може запропонувати сучасна ортодонтія. З огляду на те, що перший досвід в цій області придбано ще за часів Гіппократа, наступні багаторічні дослідження, можна з упевненістю говорити, що все можливе: повне виправлення дефектів окремих зубів, груп зубів і цілого зубного ряду, а також ділянок щелепних кісток за допомогою різних пристосувань: брекетів (брекет-систем), кап та різних ортодонтичних апаратів, що відрізняються один від одного точками прикладання та величиною діючих зусиль, тривалістю впливу, виконанням (знімні, незнімні, комбіновані) і т.п. Вибір методики і пристосувань - звичайно ж, за лікарем-ортодонтом.

Але якщо говорити про найпопулярніше пристосування - брекети, то в цьому випадку право вибирати належить, скоріше, пацієнту. Пов'язано це з тим, що вже багато років брекет-системи не розвиваються в загальновизнаному сенсі цього слова, фактично досягши досконалості і ідеально виконуючи свої функції. З'являються тільки досконаліші клеї і пропонуються все нові і нові матеріали. Тому пацієнт може вибрати з усього різноманіття те, що йому найбільше сподобалося, згідно з особистими уподобаннями і «розміром» гаманця.

Від пацієнта в будь-якому випадку потрібно лише одне: звернутися в стоматологічну клініку якомога раніше. Хоча виправляти дефекти можна в будь-якому віці, але в разі раннього звернення лікування буде менш тривалим і більш ефективним. Не варто боятися «поспішити»: якщо зубна емаль дитини ще не сформувалася, то лікар відкладе процедуру на певний час.

Зупинимося на видах брекетів і властивих їм особливостей, щоб допомогти зорієнтуватися нашим майбутнім пацієнтам:

марка виробника (бренд) - наші фахівці запропонують на вибір 5 -7 провідних виробників. Вибір можна зробити за наявними ілюстрованими каталогоми;

матеріали - метал (медична сталь, срібло, золото, платина, титан, сплави, наприклад, нікель-титановий), кераміка, сапфір, пластик, полімери, комбіновані (з двох-трьох різних матеріалів);

спосіб фіксації - прямий і непрямий;

метод зв'язування дуги з брекетами - самолігуючі-безлігатурні, класичні.

розташування на зубах - вестибулярні (зовні зубного ряду) і лінгвальні (з внутрішньої сторони);

Різноманіття моделей брекетів: чому ж віддати перевагу? Наведемо лише відомі (і безперечні) факти.

Виробники. Особливо виділяти нікого: всі пропоновані бренди мають світове визнання, виробляють продукцію вищої якості, сертифіковану в Україні. Існує різниця в ціні, в залежності від «розкрученості» торговельної марки.

Матеріали. Найпопулярніші брекет-системи - металеві, в силу своєї порівняно с іншими дешевизни (хоча стосовно до золота і платини цього сказати не можна). Основний недолік - дуже помітні в роті. Непогана якість демонструють полімерні системи (до того ж вони невидимі на зубах). Прозорими також є сапфірові брекет-системи, але тут про ціну можна і не згадувати (дорогоцінне каміння цінувалося у всі часи). Справедливості заради, потрібно сказати, що і сапфір знаходить свого споживача - це, в основному молодь (і не тільки «золота» і «мажорна»). Інтерес підігрівається ще і зірками кіно і шоу-бізнесу, які почали носити «дорогоцінні» брекет-системи в якості модного аксесуара, без будь-якої медичної потреби. Хорошою альтернативою є вироби з кераміки, колір яких підбирається відповідно до зубної емалі. Для зниження витрат на брекетуровання можна порадити скомбінувати матеріали: для нижнього ряду зубів (менш відомого) - метал, для верхнього - більш дорогий матеріал.

Спосіб фіксації. Прямий - безпосереднє приклеювання до зубів. Непрямий - брекет-система спочатку фіксується на гіпсовій моделі зубів, а потім за допомогою спеціальної капи в один момент приклеюється до зубів. Другий спосіб практично виключає помилки при установці.

Розташування на зубах. Лінгвальні (при готовності заплатити трохи більше) - більш переважно, тому що приховує пристосування повністю і дозволяє застосовувати найдешевші матеріали.

Кріплення брекетів на дузі. Беззастережно: самолігуючі, як більш комфортні, безболісні, що скорочують тривалість лікування і кількість візитів до лікаря.

Послуги ціна
Консультація 150 грн.
Зняття брекет системи 1 чол. 500 грн.
Міжщелепні тяги 100 грн.
Заміна дуги, з покриттям тефлону 500 грн.
Заміна дуги, метал 400 грн.
Підклеювання 1 брекета або замка 100 /200 грн.
Брекет система на 1 чол. (сапфір) 15000 грн.
Брекет система на 1 чол. (кераміка) 11000 грн.
Брекет система на 1 чол. (метал) 8000 грн.
Брекет система на 1 чол. (комбінована метал + кераміка) 9500 грн.
Брекети самолігуючі естетичні MSA 13000 грн.
Брекет система 2 * 4 1 щелепа 3000 грн.
Цементування кільця 300 грн.
Діагностична модель 500 грн.
Зняття шини з чищенням 700 грн.
Капа на переміщення 1300 грн.
Тренер 2000 грн.
Апарат ХААС 4500 грн.
Удержувач простору 750 грн.
Лицьова маска 1300 грн.
Починка пластинки 300 грн.
Записатись на прийом
Ви можете обрати зручний для Вас час

зворотній дзвінок
Хочете, ми Вам передзвонимо?