logotype
...
м. Київ, вул. Райдужна, 13

Розберемося в питанні, що ж може запропонувати сучасна ортодонтія. З огляду на те, що перший досвід в цій області придбано ще за часів Гіппократа, наступні багаторічні дослідження, можна з упевненістю говорити, що все можливе: повне виправлення дефектів окремих зубів, груп зубів і цілого зубного ряду, а також ділянок щелепних кісток за допомогою різних пристосувань: брекетів (брекет-систем), кап та різних ортодонтичних апаратів, що відрізняються один від одного точками прикладання та величиною діючих зусиль, тривалістю впливу, виконанням (знімні, незнімні, комбіновані) і т.п. Вибір методики і пристосувань - звичайно ж, за лікарем-ортодонтом.

Але якщо говорити про найпопулярніше пристосування - брекети, то в цьому випадку право вибирати належить, скоріше, пацієнту. Пов'язано це з тим, що вже багато років брекет-системи не розвиваються в загальновизнаному сенсі цього слова, фактично досягши досконалості і ідеально виконуючи свої функції. З'являються тільки досконаліші клеї і пропонуються все нові і нові матеріали. Тому пацієнт може вибрати з усього різноманіття те, що йому найбільше сподобалося, згідно з особистими уподобаннями і «розміром» гаманця.

Від пацієнта в будь-якому випадку потрібно лише одне: звернутися в стоматологічну клініку якомога раніше. Хоча виправляти дефекти можна в будь-якому віці, але в разі раннього звернення лікування буде менш тривалим і більш ефективним. Не варто боятися «поспішити»: якщо зубна емаль дитини ще не сформувалася, то лікар відкладе процедуру на певний час.

Зупинимося на видах брекетів і властивих їм особливостей, щоб допомогти зорієнтуватися нашим майбутнім пацієнтам:

марка виробника (бренд) - наші фахівці запропонують на вибір 5 -7 провідних виробників. Вибір можна зробити за наявними ілюстрованими каталогоми;

матеріали - метал (медична сталь, срібло, золото, платина, титан, сплави, наприклад, нікель-титановий), кераміка, сапфір, пластик, полімери, комбіновані (з двох-трьох різних матеріалів);

спосіб фіксації - прямий і непрямий;

метод зв'язування дуги з брекетами - самолігуючі-безлігатурні, класичні.

розташування на зубах - вестибулярні (зовні зубного ряду) і лінгвальні (з внутрішньої сторони);

Різноманіття моделей брекетів: чому ж віддати перевагу? Наведемо лише відомі (і безперечні) факти.

Виробники. Особливо виділяти нікого: всі пропоновані бренди мають світове визнання, виробляють продукцію вищої якості, сертифіковану в Україні. Існує різниця в ціні, в залежності від «розкрученості» торговельної марки.

Матеріали. Найпопулярніші брекет-системи - металеві, в силу своєї порівняно с іншими дешевизни (хоча стосовно до золота і платини цього сказати не можна). Основний недолік - дуже помітні в роті. Непогана якість демонструють полімерні системи (до того ж вони невидимі на зубах). Прозорими також є сапфірові брекет-системи, але тут про ціну можна і не згадувати (дорогоцінне каміння цінувалося у всі часи). Справедливості заради, потрібно сказати, що і сапфір знаходить свого споживача - це, в основному молодь (і не тільки «золота» і «мажорна»). Інтерес підігрівається ще і зірками кіно і шоу-бізнесу, які почали носити «дорогоцінні» брекет-системи в якості модного аксесуара, без будь-якої медичної потреби. Хорошою альтернативою є вироби з кераміки, колір яких підбирається відповідно до зубної емалі. Для зниження витрат на брекетуровання можна порадити скомбінувати матеріали: для нижнього ряду зубів (менш відомого) - метал, для верхнього - більш дорогий матеріал.

Спосіб фіксації. Прямий - безпосереднє приклеювання до зубів. Непрямий - брекет-система спочатку фіксується на гіпсовій моделі зубів, а потім за допомогою спеціальної капи в один момент приклеюється до зубів. Другий спосіб практично виключає помилки при установці.

Розташування на зубах. Лінгвальні (при готовності заплатити трохи більше) - більш переважно, тому що приховує пристосування повністю і дозволяє застосовувати найдешевші матеріали.

Кріплення брекетів на дузі. Беззастережно: самолігуючі, як більш комфортні, безболісні, що скорочують тривалість лікування і кількість візитів до лікаря.

Послуги ціна
Консультація 150 грн.
Зняття брекет системи 1 чол. 500 грн.
Заміна дуги, метал 500 грн.
Підклеювання 1 брекета або замка 100 /200 грн.
Брекет система на 1 чол. (сапфір) 17000 грн.
Брекет система на 1 чол. (кераміка) 13500 грн.
Брекет система на 1 чол. (метал) 10500 грн.
Брекет система на 1 чол. (комбінована метал + кераміка) 11000 грн.
Брекети самолігуючі естетичні MSA 20000 грн.
Цементування кільця 300 грн.
Діагностична модель 500 грн.
Зняття шини з чищенням 700 грн.
Капа на переміщення 2000 грн.
Тренер 3000 грн.
Апарат ХААС 5000 грн.
Удержувач простору 750 грн.
Лицьова маска 1500 грн.
Починка пластинки 0 грн.
Записатись на прийом
Ви можете обрати зручний для Вас час

зворотній дзвінок
Хочете, ми Вам передзвонимо?